Choď na obsah Choď na menu
 

Stretnutie s Mikulášom

1. 12. 2016

Stretnutie so sv. Mikulášomplagát

Nemožno zabudnúť na náš pekný zvyk obdarúvať deti, na sviatok sv. Mikuláša. A preto sme v našej obci Hankovce privítali vzácneho hosťa, ktorý počas svojej dlhej púte prišiel pozdraviť aj naše deti. Mikuláš prilákal do sály kultúrneho domu veľa detí z našej obce so svojimi rodičmi. Mikuláš pricestoval v sprievode anjela a čerta. Atmosféra po príchode Mikuláša bola výborná a v očiach detí sme vyčítali radosť i strach.  V krátkom kultúrnom pásme sa predstavili so svojím vystúpením deti z materskej školy, pod vedením svojich učiteliek. Po krátkom kultúrnom programe sa všetky detičky tešili zo sladkej odmeny. Myslím si, že všetci boli spokojní a budúci rok sa znova stretneme na tomto milom podujatí.

Fotografie z akcie